מי אני

היי נעים להכיר, אני ענבל דויטש קרצ'מר, מאמנת אישית (קואצ'רית) לאיכות חיים ובלוגרית. אני חיה עם בן זוגי, שתי בנותי, כלבה וחתולה.

גדלתי בפרדס-חנה ואת שנות העשרים העברתי בתל-אביב. היום אני משלבת בין המושבה לעיר וחיה בקריית אונו.

אני מתרגלת יוגה ומיינדפולנס באופן קבוע. שותה נס קפה של עלית ומנסה להפחית את השימוש המשפחתי בניילונים וחד פעמי.

מטפחת בהנאה רבה את העציצים האובדניים שלי ואת הגינה. אני פותחת כל בוקר בסיבוב בגינה, תמיד קורה שם משהו.

אני תמיד לומדת, קוראת, מקשיבה, מתעניינת. מחפשת להכניס דברים ואנשים טובים לחיים שלי ושל משפחתי.

אני מאמנת אבל תמיד אהיה גם מתאמנת. היום אני מתאמנת על עצירה וזיהוי של הרגעים הקטנים מהם מורכבים החיים שלי, משתדלת לעצור ולשים לב למה שתמיד היה כאן, ולהעריך אותו מחדש.

במשך שנים ניהלתי מסגרות טיפוליות למבוגרים עם מוגבלות שכלית התפתחותית. תפקידים מדהימים ומרתקים. הכרתי אנשים מיוחדים (חניכים, משפחות וצוותים) וראיתי תהליכים שנחשבו לבלתי אפשריים – נבנים ומשגשגים.

גם למדתי קצת במשך השנים – יש לי תואר ראשון בחינוך, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה, תואר שני במנהיגות בחינוך, תעודת הוראה בחינוך מיוחד מאונ' תל-אביב ותעודת אימון אישי וקבוצתי מאונ' בר-אילן.

את הבלוג הקמתי בשנת 2019 אחרי סיום לימודי אימון. הבנתי שיש לי כלים וידע שעשויים לסייע לאנשים אחרים והחלטתי לשתף בהם.

בבלוג אני מחברת, באמצעות כתיבה וצילום – חומרים מעולם האימון, השראה מספרים שקראתי ופודקסטים ששמעתי ומוסיפה גם מהנסיון האישי שלי בשטח ומחוויות החיים שלי.

הבלוג כולו מעשי ידי – הבנייה שלו, העיצוב, צילום התמונות והגרפיקה שלהן וכמובן הכתיבה. אני נהנת מכל החלקים הללו, שמתחברים יחד ליצירה אחת, שמשקפת את תחומי העניין שלי.

מה תמצאו כאן? תובנות, השראה וכלים מעולמות האימון, החשיבה החיובית, ניהול הזמן והמיינדפולנס. תכנים שעוזרים לי ויעזרו לכם "להכניס איכות לחיים" (כשם העסק שלי).

למה זה חשוב ומה תלמדו? שחשוב וכדאי להנות עכשיו ולא רק בעתיד, שאפשר גם וגם בתנאי שנתמקד בדברים שבאמת חשובים לנו, שאפשר פחות רק מדוייק יותר, ובעיקר – כי זו מהות האימון – שניתן להשיג המון בחיים אם מציבים מטרה ברורה ומתחייבים אליה לאורך זמן, ועוד הרבה שיעורים שרלוונטיים לחיים שלכם.

אז אני מזמינה אתכם להתחיל את המסע המשותף שלנו בקריאה בבלוג וממליצה לכם בחום להרשם לניוזלטר החדש שלי (בו אני משתפת בתכנים שרובם אינו מופיע באתר).

צאו לדרך – "אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים" (ד"ר סוס). תעזו.

ממליצה להתחיל קריאה בפוסטים הבאים: תרגלו אפטימיות, בייבי סטפס-איך מניעים שינוי?, לחיות בשפע, לוח תכנון יומי, החיים הם אוסף של רגעים. תהנו!

והנה ההרשמה לניוזלטר החדש שלי-

חזרה לעמוד הבית

מה זה אימון אישי לאיכות חיים? לחצו כאן

רוצים לדעת מה זה אימון אישי? מה בעצם עושים בקואצ'ינג? לחצו כאן