אימון לאיכות חיים

לחיות את החיים שתמיד רצית

האם אתה יודע להגיד מה יעשה את החיים שלך לטובים יותר? האם יש תחום בחייך בו קיים פער גדול בין המצוי לרצוי? איזה נושא בחייך מתסכל אותך או גוזל ממך יותר מידי אנרגיה? איזה שינוי את רוצה לעשות כבר המון זמן ופשוט לא מגיעה לזה? האם יש חלום שעדין לא הגשמת?

כל השאלות הללו עוסקות באופן בו אנו רואים או חווים את חיינו ובשביעות הרצון שלנו מהם היום או במילים אחרות – באיכות החיים שלנו.

המושג איכות חיים מדבר על איך אנחנו תופסים את חיינו הנוכחיים ביחס למטרות ולציפיות שלנו מהם. ההערכה של איכות החיים היא הערכה רב מימדית, היא בנויה ממרכיבים כגון: בריאות, משפחה, קרירה, פנאי, שייכות חברתית, חינוך ובטחון אישי. ההערכה שלנו מושפעת בדרך כלל מהסטנדרט בחברה בה אנו חיים ובהשוואה לסובבים אותנו.

אז מה זה איכות חיים בשבילך? האם זה אורח חיים בריא? התנהלות יעילה בעבודה? קשר טוב עם הילדים? פתיחת העסק הפרטי שתמיד חלמת עליו? סיום משימות התואר בהצלחה?  איזון קרירה-משפחה?

לאן תרצי לקחת את איכות החיים שלך? האם את צעירה שמתלבטת על דרכה המקצועית או  שרוצה לבנות נכון יותר את היום שלה? הורה שרוצה בית רגוע או זמן לעצמו? או שאתם רוצים לתכנן את שגרת החיים עם היציאה לפנסיה?

איכות חיים בשביל אחד שונה מאיכות חיים בשביל אחר, היא משתנה מאדם לאדם וכמובן גם משתנה אצל אותו אדם לאורך חייו (איכות החיים הטובה שאשאף אליה בגיל 20 שונה מזו שאשאף אליה בגיל 50).

באימון לאיכות חיים נעצור לרגע ממרוץ היומיום ונסתכל על החיים שלך, נשאל מה מפריד בינך לבין איכות החיים אליה אתה שואף, נבדוק איך נראים החיים שלך במציאות ולאן תרצי לקחת אותם בעתיד, איזו איכות חדשה תרצי להכניס לחיים שלך.

אחרי שנחקור מה זה עבורך לחיות חיים טובים ואיכותיים  יותר נוכל לעבוד על צמצום הפער בין המציאות לחלום – וזה אימון לאיכות חיים – להכניס איכות לחיים שלך, וכמה שיותר.

מוכנים לעבוד בשביל זה? השאירו פרטים ואצור עימכם קשר.

בברכה,

ענבל דויטש קרצ'מר – מאמנת אישית (קואצ'ינג)לאיכות חיים | קרית אונו

%d בלוגרים אהבו את זה: